Instrukce na park fashion market

Instrukce pro prodejce na Park Fashion Market

Podzimní Park Fashion Market:    

pátek 6.9.2019 od 14:00 do 18:00

sobota 7.9.2019 od 14:00 do 18:00

Akce začne v  pátek i v sobotu od 14:00. Pokud budete chtít, můžete dorazit již dříve, abyste rozložili a připravili své zboží. Kavárna bude otevřena vždy hodinu před začátkem akce.  Co se týká prodejních míst, nebudou k dispozici žádné stoly, proto je nutné, aby si každý prodejce donesl vlastní deku, stolek, stojan na šaty, věšák či cokoliv jiného na čem vystaví své zboží. Dále si s sebou můžete vzít hrnek na pití, které bude pro prodejce zdarma připravené v kavárně. 

Základna bude v kavárně Park Café, kde bude také umístěna provizorní šatna se zrcadlem. 
Informace pro mimo-litoměřické: kavárna se nachází v Jiráskových sadech (adresa: Žižkova 2249, Litoměřice, web: 
www.parkcafelitomerice.cz). 


Kavárna je v obytné zóně a v okolních ulicích nebývá dostatek parkovacích míst. Na zásobování před kavárnou si můžete zaparkovat na vyložení zboží, ale prosím neparkujte na tomto místě dlouhodobě, ať mají i ostatní možnost vyložit své zboží.  

 

Jelikož bude kavárna po celou dobu otevřena, všichni prodejci budeme soustředěni venku v parku, v bezprostřední blízkosti kavárny. S tím souvisí i naše další prosba. Okolní park patří městu, které nám pozemek zapůjčil bez komplikovaných povolení. Chtěla bych Vás tedy požádat, abyste nepoškozovali zeleň, stánky rozložili především na zpevněné ploše před kavárnou, nikoli na trávě, ponechali průchodné cesty parkem a po ukončení prodejní akce po sobě místo řádně uklidili! 
Za to předem děkuji!

Co se týká prodejní doby. Je v podstatě jenom na vás jak dlouho budete chtít zůstat a prodávat.

POZOR!!!!!! V PŘÍPADĚ NEPŘÍZNĚ POČASÍ, JAKO JE SILNÝ DÉŠŤ NEBO EXTRÉMNĚ NÍZKÉ TEPLOTY BUDE AKCE ZRUŠENA. Informaci o zrušení bych vyvěsila brzo ráno na fb a ostatním rozeslala emailem. Pokud bude jen krápat nebo bude počasí aspoň trochu přát, akce se samozřejmě konat bude.


V případě dalších dotazů se na mne prosím neváhejte obrátit. Budu se snažit vše zodpovědět. 

Velice se na vás těšíme a doufáme, že si společně užijeme příjemnou akci.

 

Tým Park Cafe