Image not available

Výborná káva z Milovic - Yakima coffee

Image not available

Mošty a nektary z Karfíkova dvora

Image not available

Čaj Eilles tee a čokoláda

Image not available

Vlastní dorty

Image not available

Tuchlovická zmrzlina - když zmrzlina je vášní

Image not available

Domácí limonády a fresh limo

Instrukce na park fashion market

Instrukce pro prodejce na Park Fashion Market.

Jarní Park Fashion Market:    

pátek 11.5.2018 od 14:00 do 18:00

sobota 12.5.2018 od 10:00 do 18:00


Akce začne v  pátek od 14:00 a v sobotu od 10:00. Pokud budete chtít, můžete dorazit již dříve, abyste rozložili a připravili své zboží. Kavárna bude otevřena vždy hodinu před začátkem akce.  Co se týká prodejních míst, nebudou k dispozici žádné stoly ani židle, protože kavárna bude otevřena pro hosty, aby se mohli posilnit během akce i po nákupech. Proto je nutné, aby si každý prodejce donesl vlastní deku, stolek, stojan na šaty, věšák či cokoliv jiného na čem vystaví své zboží. Dále si s sebou můžete vzít hrnek na pití, který bude pro prodejce zdarma připravené v kavárně. Připraveno bude také drobné občerstvení. 

Základna bude v kavárně Park Café, kde bude také umístěna provizorní šatna se zrcadlem. 
Informace pro mimo-litoměřické: kavárna se nachází v Jiráskových sadech (adresa: Žižkova 2249, Litoměřice, web: 
www.parkcafelitomerice.cz). 

Příjezd ke kavárně je možný pouze z ulice na Valech odbočením do Pražské a pak kolem červeného kostela ke kavárně. Ulice Osvobození je uzavřena, tudíž kolem pošty ani kolem 3.ZŠ nelze přijet.


Kavárna je v obytné zóně, která je momentálně dost rozkopaná a v okolních ulicích nebývá dostatek parkovacích míst. Na zásobování před kavárnou si můžete zaparkovat na vyložení zboží, ale prosím neparkujte na tomto místě dlouhodobě, ať mají i ostatní možnost vyložit své zboží.  

 

Jelikož bude kavárna po celou dobu otevřena, většina prodejců bude soustředěna venku v parku, v bezprostřední blízkosti kavárny. S tím souvisí i naše další prosba. Okolní park patří městu, které nám pozemek zapůjčil bez komplikovaných povolení. Chtěla bych Vás tedy požádat, abyste nepoškozovali zeleň, stánky rozložili především na zpevněné ploše před kavárnou, nikoli na trávě, ponechali průchodné cesty parkem a po ukončení prodejní akce po sobě místo řádně uklidili! 
Za to předem děkuji!

Co se týká prodejní doby. Je v podstatě jenom na vás jak dlouho budete chtít zůstat a prodávat.

POZOR!!!!!! V PŘÍPADĚ NEPŘÍZNĚ POČASÍ, JAKO JE SILNÝ DÉŠŤ NEBO EXTRÉMNĚ NÍZKÉ TEPLOTY BUDE AKCE ZRUŠENA. Informaci o zrušení bych vyvěsila brzo ráno na fb a ostatním rozeslala emailem. Pokud bude jen krápat nebo bude počasí aspoň trochu přát, akce se samozřejmě konat bude.


V případě dalších dotazů se na mne prosím neváhejte obrátit. Budu se snažit vše zodpovědět. 

Velice se na vás těšíme a doufáme, že si společně užijeme příjemnou akci.

 

Tým Park Cafe

Akce

zobrazit vše