Blog

Ohodnotit článek
(1 hodnocení)

Čaj a čokoláda

Na čaj je třeba si udělat chvilku, ale čaje Eilles Vás za tuto chvilku bohatě odmění svou nejvyšší kvalitou a neodolatelnou chutí. Zanechají ve Vás nezapomenutelný zážitek a s nadšením budete objevovat další šálky. Všechny druhy jsou k dostání v řadě TEA DIAMOND. Pyramidové sáčky umožňují vytvořit sypanému čaji potřebný prostor pro největší kontakt s vodou a tím nechat rozvinout chuť těch nejkvalitnějších čajových směsí. 

V našem sortimentu najdete Earl Grey, Darjeeling, zelený čaj, bylinné a ovocné směsi a nebo Spicy Black Chai Broken,který se podává s mlékem a medem.

Jednou z našich specialit je Matcha čaj. Jedná se o 100% bio zelený čaj, který obsahuje silnou skupinu antioxidantů a pomáhá snížit cholesterol a cukr v krvi. Tento čaj je nepřekonatelným přírodním léčivem pro tělo i duši. Je možné ho konzumovat s mlékem, v teplém i studeném stavu. 

Další velkou vášní člověka je čokoláda, tato láska je trvalá a provází Vás celým životem. Nejjemnější přísady a vysoký podíl kakaa jsou zárukou lákavého prožitku bohaté a lahodné chuti naší čokolády. Neváhejte a ochutnejte šálek horké čokolády, který Vám přinese radost. Dopřejte si trochu rozmazlování sama sebe.

 

Zanechte komentář